Podstata projektu heraldickamista.cz

O projektu Heraldickamista.cz

Aby  znaky a vlajky skutečně „žily“, nesmí zůstávat jen součástí archivů nebo odborné literatury, ale musí být veřejně prezentovány.

A kde jinde v současné době ukázat vaše symboly tak, aby se dostaly do povědomí co nejširší veřejnosti, než prostřednictvím internetu, největšího informačního fenoménu současné doby.

Ukažte své symboly a zapojte se do našeho projektu Heraldickamista.cz
Působivý svět znaků a vlajek se nyní snažíme přenést, prostřednictvím projektu Heraldickamista.cz, také za využití nejmodernějších komunikačních prostředků a technologií, jakým QR kódy dozajista jsou, také přímo do obcí, měst a regionů, přímo k jejich návštěvníkům a turistům.

A jak tento projekt funguje?
Turista a návštěvník, který přijede do vaší obce většinou nepozná, co vaše symboly, které může vidět na uvítacích tabulích či na budovách, říkají o její historii a co znamenají jednotlivé symboly a barvy. Ve vaší obci bude umístěna smaltovaná cedule, kterou vám dodá naše společnost. Vhodnými místy pro instalaci jsou budova obecního (městského) úřadu, knihovna, náves, náměstí, turistické místo, park, památné místo apod. Další variantou je objednat tabulku i se stojanem. V tomto případě se bude jednat o tabulku s tištěnou grafikou. Na této tabulce bude uveřejněn název a znak vaší obce a vygenerovaný jedinečný QR kód. Aby zájemce tušil, co získá za informace po načtení QR kódu, prostřednictvím chytrého telefonu, bude pod těmito symboly zveřejněn poutavý text, který může znít v tomto duchu: PROČ MÁ OBEC VE SVÉM ZNAKU ČERNÝ KLÍN A V NĚM ZLATÝ KRUH SE DOZVÍTE PO NASKENOVÁNÍ QR KÓDU NEBO NA WWW.HERALDICKAMISTA.CZ. Po načtení tohoto kódu bude návštěvník obce či turista přesměrován na stránku obce v rámci projektu heraldickamista.cz, kde budou uveřejněny poutavé informace o vašem znaku a vlajce (jejich grafická podoba, historický výklad, význam symbolů a barev). Dále může být na této stránce uveřejněn i odkaz na nabídku prodeje produktů se symboly vaší obce, které jsou v prodeji na obecním úřadě, v infocentru či na jiném místě v obci.

Pro zvětšení vizualizace klikněte na obrázek:

projekt_heraldickamista_cz

Služby a produkty poskytnuté v rámci projektu:

  • Varianty tabulky:

Smaltovaná tabulka
Na tabuli bude umístěné logo Heraldickamista.cz, název + znak obce / města / městyse, QR kód s odkazem na online zobrazení symbolů, text pojící se k zobrazenému znaku. Smaltovaná tabulka je opatřena 4 dírkami v rozích pro uchycení na fasádu, montážní sadou s nerezovými šroubky a silikonovými podložkami. Možnost výběru ze dvou velkostí tabulky: 30 × 35 cm nebo 50 × 55 cm. Tu si kupujete u naší společnosti a stává se vaším majetkem.

Stojan s tabulkou (tištěná grafika)
Lakovaný stojan vyhotoven z ocelového plechu o síle 3 mm se sraženými rohy. Výška stojanu 1 m. Tabulka s tištěnou grafikou o rozměru 30 × 30 cm. Na tabuli bude umístěné logo Heraldickamista.cz, název + znak obce / města / městyse, QR kód s odkazem na online zobrazení symbolů, text pojící se k zobrazenému znaku. 

  • Online prezentace symbolů vaší obce
    Zápis a prezentace obecních symbolů na portále Heraldickamista.cz zdarma.

Ceník a rozměr tabulky:
Tabulka:
30 x 35 cm, cena 7 950,- Kč∗
Tabulka: 50 x 55 cm, cena 8 450,- Kč∗
Stojan a tabulka: stojan o výšce 100 cm s tabulkou 30 × 30 cm, cena 11 950,- Kč

∗ Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH 21%.

Obchodní podmínky společnosti ALERION s.r.o. pro zakázkovou výrobu a prodej ke stažení zde.

Co vám projekt Heraldickamista.cz přinese a v čem bude prospěšný?

  • Vysvětlí moderní, pěknou a poutavou formou podobu a význam vašich symbolů a upozorní na historii vaší obce.
  • Přivede k vám turisty a návštěvníky a podpoří u vás cestovní ruch, zaujme i veřejnost, která se o heraldiku zajímá.
  • Přispěje k propagaci a známosti vaší obce v regionu i v rámci České republiky.
  • Díky svému působivému vzhledu smaltovaná tabule zkrášlí vaši obec a obohatí ji o aktivní prvek digitální komunikace propojený s historií vaši obce.
  • Upoutá pozornost sběratelů, kteří často kupují sběratelské výrobky s heraldickými znaky (např. odznaky, magnetky, klíčenky nebo samolepky).
  • Smaltovaná tabule s heraldickým odkazem se ve vaší obci může stát vyhledávaným turistickým cílem a díky kvalitnímu a tradičnímu materiálu vydrží po dlouhá léta stále pěkná a reprezentativní.